Mentsünk meg egy családot!

jótékonysági est

Iskolánk szép hagyománya a Mentsünk meg egy családot! jótékonysági mozgalom, melyet diákjaink szerveznek nehéz helyzetbe került társaik megsegítésére. Az egész éven át tartó adakozás legfontosabb eseménye a jótékonysági est, ahol gimnáziumunk tehetséges diákjai lépnek fel és gondoskodnak színvonalas műsorról. Az est kötetlen keretek között, a kellemes kávéházi hangulatban berendezett aulában zajlik, tea és sütemények várják a vendégeket. A belépő áráról mindenki szabadon dönt.

Időpont: február 16. péntek 18 óra

Aki nem tud személyesen eljönni, az iskolai könyvtárban és a tanári szobában február 1-től támogató jegyeket is vásárolhat.

Szeretettel várjuk kedves Vendégeinket, támogatásukat előre is köszönjük!
Az est szervezői

Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
2120 Dunakeszi, Bazsanth Vince utca 10.
OM azonosító: 032550
Telephely kód: 001
Tel.: 27-342-212
További elérhetőségeink

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer